اطلاعاتی از بازی Wild West Online به بیرون درز کرد

0

زمستان سال گذشته استودیو بازی‌سازی ۶۱۲ گیمز از پروژه بلندپروازانه بازی جهان باز وایلد وست آنلاین رونمایی کرد. کمتر از یک هفته پس از رونمایی، توسعه‌دهنده این بازی اعلام کرد که جمع‌آوری بودجه از طریق طرفداران را متوقف خواهد کرد چرا که مبلغ مورد نیاز توسط سرمایه‌گذاران اولیه بازی تأمین شده است. اکنون استفان بوگای تهیه‌کننده ویدئویی از بازی را منتشر کرده که لوکیشن‌ها، سیستم جایزه و مکانیک مبارزه بازی وایلد وست آنلاین را نشان می‌دهد.

از ابتدای ویدئو ارائه شده پیداست که روزنامه‌ها نقشی کلیدی در دنیای بازی وایلد وست آنلاین بازی می‌کنند و به عنوان وسیله‌ای برای بروزرسانی اطلاعات بازیکن‌ها در مورد دنیای اطراف استفاده می‌شوند. طبق گفته بوگای فعالیت‌های بازیکن‌ها هم در این روزنامه درج می‌شوند. برای مثال دزدی کردن و راهزنی بازیکن ممکن است در اخبار روزنامه‌ها منتشر شود و آن‌ها را به خلافکارانی تبدیل کند که برای دستگیری‌شان جایزه تعیین می‌شود. بنابراین اگر قصد دزدی دارید باید مراقب باشید برای سرتان جایزه نگذارند.

لوکیشن‌های دیگر بازی شامل جنگل‌های کاج است که می‌توانید آن‌ها را برای جمع‌آوری جایزه و دستگیری یاغی‌ها جستجو کنید. به دلیل آنلاین بودن این بازی می‌توانید با دوستان خود تیم تشکیل دهید و مأموریت‌های مختلف بازی را به انجام برسانید یا حتی برای قاپیدن جایزه دریافتی با او دوئل کنید. همه این اعمال و وقایع در داستان پرمغز بازی اتفاق می‌افتد.

شایعات و اخبار پیشین حاکی از آن بود که سرگِی تیتوف از سازندگان بازی The War Z هم در این پروژه دخیل است. در آن زمان استودیو ۶۱۲ نیز تأیید کرد که از موتور بازی‌سازی نایت‌شِید استودیو Free Reign Entertainment استفاده می‌کند ولی این استودیو در ساخت یا تهیه بازی وایلد وست آنلاین هیچ‌گونه مشارکتی ندارد. استودیو ۶۱۲ در مصاحبه با یک سایت خبری گفت: «بله ما از موتور بازی‌سازی نایت شید استودیو Free Reign Entertainment استفاده می‌کنیم ولی استودیو ۶۱۲ به هیج وجه تابع این استودیو بازی‌سازی نیست و از طرف این استودیو یا سِرگی تیتوف حمایت مالی نمی‌شود».

طبق خبرهای موجود بازی وایلد وست آنلاین تا پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

 

منبع : pcgamer

Leave A Reply

Your email address will not be published.