گوشی گلکسی سی ۷ مدل ۲۰۱۷ با دوربین دوگانه معرفی می شود

0

به نظر می رسد کمپانی سامسونگ قصد دارد تلفن هوشمندی را به بازار عرضه کند که مجهز به دو دوربین در پشت خود است. گزارش های رسیده حاکی از آن است که قرار بود Galaxy S8 سامسونگ در پشت خود دو دوربین داشته باشد اما این اتفاق نیفتاد. اکنون به نظر می رسد که این ویژگی قرار است در Galaxy Note 8 پیاده سازی شود. شایعات دیگری نیز وجود دارد که می گویند قرار است سامسونگ پیش از رعضه ی Galaxy Note 8 یک تلفن همراه رنج متوسط به بازار عرضه کند که دارای دو دوربین در پشت است و عنوان نخستین تلفن هوشمند سامسونگ با دوربین دوتایی را از آن خود خواهد کرد. نام این تلفن هوشمند به احتمال فراوان (Galaxy C7 (2017 است.

هنوز هیچ چیز رسما توسط کمپانی سامسونگ تایید نشده است، به همین خاطر مشخص نیست که این کمپانی سری Galaxy C7 (2017 ) را در چه تاریخی عرضه خواهد کرد. افزون بر این، (Galaxy C7 (2017 تنها محصولی نیست که گفته می شود قرار است نخستین تلفن همراه با دوربین دوتایی باشد.

کمپانی سامسونگ چندین سری تلفن هوشمند از جمله Galaxy C10 و انواع (Galaxy J7 (2017  را در صف عرضه به بازار دارد و همگی آن ها احتمالا در پشت خود به دوربین دوتایی مجهز خواهند بود. هر یک از این سری محصولات که بتواند پیش از (Galaxy C7 (2017  به بازار بیاید، عنوان مذکور را از آن خود خواهد کرد.

 

منبع : ubergizmo

Leave A Reply

Your email address will not be published.