اولین آپدیت لپ تاپ سرفیس پرو مایکروسافت منتشر شد

0

مایکروسافت اولین به روز رسانی  سیستم عامل خود را برای دستگاه Surface Pro منتشر کرد. در این به روز رسانی سیستم عامل ، وضعیت پاور سیستم گزارش داده می شود.  این به روز رسانی به نام “Surface – Firmware -233.1763.257.0” در صفحه تاریخچه به روز رسانی ویندوز ظاهر می شود. شما می توانید این به روز رسانی را از طریق ویندوز آپدیت به روز رسانی کنید. یا می توانید از درایورهای  Surface Pro در مرکز دانلود مایکروسافت آنرا دانلود کنید.

سیستم  Surface Pro جدید باریک، سبک و فوق العاده قدرتمند است. این لپ تاپ بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد. به علاوه اینکه این سیستم به نوعی سیستمی همه کاره است.  طراحی فوق العاده ای دارد و البته عمر باتری و عملکرد دسکتاپ آن نیز ارتقا پیدا کرده و بهبود یافته است. بعد از آپدیت سیستم ، کاربر می تواند به مدت سه ماه از خدمات Groove Music به صورت رایگان استفاده کند.

سرفیس پرو ۴ چهارمین نسل از دستگاه دوحالته (تبلت-لپ‌تاپ) مایکروسافت سرفیس است که در ۲۶ اکتبر ۲۰۱۵ رونمایی شد. بعد از آن مایکروسافت برای نام‌گذاری محصول بعدی خود یعنی سرفیس پرو جدید از هیچ عددی استفاده نکرد.  اگرچه همه انتظار داشتیم تا تبلت سرفیس پرو ۵ را مشاهده کنیم، اما مایکروسافت تبلت هیبریدی جدید خود را تنها با نام سرفیس پرو معرفی کرد. این دستگاه یک سرفیس‌ پرو ۲ در ۱ جداشونده‌ی جدید و اولین لپ‌تاپ کامل سرفیس است. خیلی زود فروش آن در ۲۵ کشور دنیا به صورت همزمان آغاز شد. حال این محصول در مناطق دیگری از جمله اتریش، چین، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، هنگ‌کنگ، ژاپن، هلند، نروژ، سوئد، سوئیس و انگلستان نیز به فروش می‌رسد.

ماه گذشته مشکل هایبرنیت و اسلیپ در لپ‌تاپ‌های سرفیس پرو ۲۰۱۷، بحث داغی در میان کاربران مایکروسافت بود. زمانی که دستگاه به حالت اسلیپ یا هایبرنیت وارد می‌شد، پس از روشن شدن دوباره، تمامی برنامه‌ها بسته شده و اثری از ادامه به کار برنامه‌ها دیده نمی‌شد. مایکروسافت در بیانیه‌ای اعلام کرد : «در مورد مشکلات لپ‌تاپ‌های سرفیس پرو در زمان هایبرنیت شدن کاملاً آگاهیم و در حال تحقیق برای رفع این مشکل هستیم.»  حال این شرکت یعنی مایکروسافت اولین به روز رسانی خود را بر روی این دستگاه یعنی سرفیس پرو انجام داده است.

 

منبع : .microsoft

Leave A Reply

Your email address will not be published.