خرید قطعات توسط اپل برای عرضه به موقع آیفون ۸

0

به نظر می‌رسد اپل برای تولید به موقع آیفون ۸ مجبور شده تمام توانش را به کار گیرد. طبق گزارشی که از واحد آسیایی شرکت اپل منتشر شده این شرکت در حال خرید و اجاره تجهیزات تولیدی خود است تا لوازم کافی برای ساخت تعداد آیفون های مورد انتظار را داشته باشد.

این اخبار را سایتی به نام Korea Herald منتشر کرده است که منبع تقریباً معتبری در ارائه اخبار مربوط به اپل است. این وب سایت می‌گوید تجهیزات مدرن اپل تولیدکننده بوردهای انعطاف پذیر پرینت شده (RFPCB) برای سخت افزار گوشی‌هاست و یکی از تأمین کننده‌های این بورد ها پیش از این قراردادش به پایان رسیده است.

این حرکت اپل برای خرید دوباره تجهیزاتش که ده ها میلیون دلار هزینه برای این شرکت در پی خواهد داشت ظاهراً بخشی از برنامه کمک به تأمین کننده ‌های دیگر این شرکت برای مقابله با چالش‌ها و برنامه های پیچیده تولید است. به زبان ساده تر باید گفت اپل برای تولید و عرضه به موقع گوشی پرچمدار جدیدش تحت فشار است.

حال معنی این موضوع برای کاربرها و مشتری‌های اپل چیست؟ این موضوع فقط این مسئله را روشن می‌کند که عرضه آیفون ۸ به تأخیر خواهد افتاد یا حداقل در شهریور امسال به تعداد محدود در دسترس خواهد بود. ولی آیفون ۸ گوشی موبایلی است که مطمئناً ارزش انتظار را دارد. آیفون ۸ یک نمایشگر ۵.۸ اینچی و بدون حاشیه دارد و حسگر اثر انگشت را زیر صفحه نمایشگر پنهان می‌کند. همچنین این گوشی دارای قابلیت‌های واقعیت افزوده بسیار پیشرفته در دوربین خواهد بود. شارژ بیسیم، شناسایی چهره پیشرفته و ویژگی‌های دیگر هم در این گوشی وجود خواهد داشت.

همه این‌ها نیازمند تلاش بی‌وقفه مهندس‌های شرکت اپل خواهد بود. اما خبر دیگری که منتشر شده حاکی از این است که قابلیت‌های شناسایی چهره و شارژ بی‌سیم به موقع آماده نخواهند شد. با در نظر گرفتن این که تنها یکی دو ماه تا زمان عرضه آیفون باقی مانده است برای عرضه به موقع گوشی‌ پرچمدارش باید سریع‌تر عمل کند.

 

منبع : techradar

Leave A Reply

Your email address will not be published.