دستیار هوشمند الکسا برای گوشی اچ تی سی U11 عرضه شد

زمانی که   HTC  این کمپانی تایوانی پرجنجال چندین ماه پیش پرچمدار جدیدش را به بازار عرضه نمود برخی ویژگی های این گوشی فورا مورد توجه قرار گرفت از جمله: طراحی جدید برند، قاب فشرده که مانند یک میانبر برای برنامه ها عمل میکند و و البته برنامه ی Alexa  آمازون که به عنوان یکی از دستیارهای صوتی موجود در این گوشی می باشد.ولی این ویژگی بنابر برخی دلایل در هنگام عرضه فعال نبود ولی خبر خوب اینکه این برنامه بزودی فعال خواهد شد.

از دوشنبه ی این هفته ۱۷ جولای دستیار صوتی الکسا بر روی دستگاه های HTC U11 فعال خواهد بود البته دو دستیار صوتی HTC COMPANION  و GOOGLE ASSISTANTاز هنگام عرضه در دسترس بودند.

از دوشنبه ی این هفته ۱۷ جولای دستیار صوتی الکسا بر روی دستگاه های HTC U11 فعال خواهد بود البته دو دستیار صوتی htc Companion  و Google Assistantاز هنگام عرضه در دسترس بودند. برنامه های Edge Sense مربوط به این ویژگی تازه فعال شده  قبلا در Play Store بروزرسانی شده اند در واقع اگر شما اخرین بروزرسانی را برای گوشی همراهتان انجام داده باشید اکنون گزینه عرضه ی HTC Alexa  را بعنوان یک گزینه در زیر قسمت تنظیمات Edge Sense مشاهده خواهید نمود.در واقع این گزینه در گوشی موجود می باشد ولی تا روز دوشنبه کار نخواهد کرد.

بروزرسانی جدید Edge Sense یک ویجت ارتقا یافته و فشرده ی فیدبک را به همراه دارد که روشنگر این موضوع است که آیا شما گزینه shortcut را فعال نمودید یا نه. برای کسانی که دارنده ی اسمارت فون پرچمدار  این کمپانی  یعنی HTC U11 هستند لینک دانلود آخربن بروزرسانی Edge Sense در لینک زیر قرار داده شده است . اگر تا کنون Edge Sense خود را بروزرسانی نکرده اید می توانید از این استفاده نمایید

دانلود

 

منبع : androidauthority

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *