خودرو سازان چند مدل خودرو را از چرخه تولید خارج کردند

در خرداد امسال شاهد توقف تولید ۹ مدل خودروی سواری در خودروسازان داخلی بودیم که از جمله آن می‌توان به ام وی ام ۵۵۰، لیفان ۶۲۰ و گریت وال M4 اشاره کرد.

با نگاهی به آمار تولید خودرو در شرکت های خودروسازی داخلی متوجه توقف تولید برخی خودروهای سواری در این شرکت‌ها می‌شویم. بر اساس آمار منتشر شده در این مدت، تولید ولیکس C30 از ۸ دستگاه در سال گذشته، اکنون به صفر رسیده است. همچنین تولید خودروی VELA V5 MT نیز از ۹ دستگاه در خرداد ۱۳۹۵ اکنون متوقف شده است.

گریت وال ولیکس C30

توقف تولید ۴ مدل از خودروهای ام وی ام

به همین ترتیب در خردادماه امسال، تولید چند مدل از محصولات ام وی ام نیز در مدیران خودرو متوقف شده است. بر این اساس تولید خودروهای ام وی ام ۵۳۰ از ۳۲ دستگاه در خرداد ۹۵، ام وی ام ۵۵۰ از ۵۶۶ دستگاه در خرداد سال گذشته و ام وی ام ۱۱۰ چهار سیلندر از ۳۲ دستگاه در مدت مشابه سال گذشته، اکنون به صفر رسیده است. تولید ام وی ام ۳۱۵ نیز با کاهش ۱۰۰ درصدی همراه بوده و از ۲۴۹ دستگاه در خرداد ۹۵، اکنون به پایان رسید.

لیفان ۶۲۰ و لیفان ایکس ۵۰ نیز توقف تولید خورده‌اند. لیفان ۶۲۰ که ۶۰ دستگاه از آن در خرداد گذشته تولید شده بود، اکنون دیگر در خط تولید قرار ندارد و تولید لیفان ایکس ۵۰ هم از ۵۳ دستگاه به صفر کاهش پیدا کرده است. گریت وال M4 دیگر خودرویی است که تولید آن در خرداد امسال متوقف شده در حالی که در خرداد ۱۳۹۵ تعداد ۱۲ دستگاه از آن تولید شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *