گوشی اچ تی سی U11 در رنگ آبی مرجانی به بازار می آید

0

HTC U11 با رنگ آبی ، ۲۴ جولای  (۲ مرداد )  در هند به بازار عرضه خواهد شد. تا کنون، گوشی های هوشمند که بیشتر در بازار طرفدار دارند به رنگ های مشکی ، مشکی متالیک و نقره ای در بازار موجود بوده اند. ۲ مرداد برابر با ۲۴ جولای شرکت HTC گوشی U11 خود را با رنگی نسبتا متفاوت یعنی با رنگ آبی به بازار عرضه خواهد کرد.

این گوشی جزو برترین گوشی های شرکت HTC است.

این شرکت این مطلب را در توییتر خود این مطلب را اعلام کرد. این گوشی شرکت HTC رنگ زیبا و متفاوتی دارد. روز دوم مرداد ماه برابر با ۲۴ جولای به بازار هند عرضه خواهد شد.

البته گوشی  HTC U11  چند ماه پیش به بازار عرضه شده بود و از آن روز تا کنون، منتقدان بررسی های مختلفی درباره آن انجام داده اند. بسیاری بر این باور بودند که پرچم‌دار امسال اچ‌تی‌سی گوشی سایز بزرگ HTC U Ultra خواهد بود؛ اما این کمپانی چند ماه قبل  محصول جدیدی در شاخه‌ی سری U با نام HTC U11 را رونمایی کرد.

گوشی اچ‌تی‌سی یو از همان زبان طراحی اچ‌تی‌سی یو اولترا بهره می‌برد؛ با این تفاوت که کمپانی تایوانی تلاش کرده است تا اثر انگشت کمتر روی بدنه‌ی گوشی باقی بماند. بدنه‌ی شیشه‌ای این دستگاه همچنان طی فرایند خاصی به شکلی طراحی می‌شود که با نگاه کردن به گوشی از زوایای مختلف، شاهد رنگ‌های متنوعی از آن باشیم. لبه‌های گوشی و شاسی آن از جنس فلز ساخته شده است. شیشه‌ی جلو از نوع گوریلا گلس ۵ است؛ اما پوشش پشتی مشخص نیست از چه نوع شیشه‌ای باشد.

باید گفت ، این گوشی یک گوشی اندرویدی بسیار خوب با مشخصات بالا و آخرین سیستم عامل اندروید است.  البته،  صفحه نمایش آن شبیه به صفحه نمایش  Galaxy S8 یا LG G6  نیست ولی این گوشی یک گوشی عریض محسوب می شود.

 

منبع : theandroidsoul

Leave A Reply

Your email address will not be published.