اسپیکر smart شیائومی باقیمت ۴۴ دلار معرفی شد!

جای خالی اسپیکر هوشمند در سبد محصولات شیائومی پیش از این به چشم می‌خورد، باخبر شدیم شیائومی این جای خالی را با اسپیکر هوشمند Mi AI با قیمت ۴۴ دلار پر کرده است.

اگر از طرفداران شیائومی هستید حتماً به خوبی می‌دانید که این شرکت بزرگ چینی طیف وسیعی از محصولات را در سبد کالای خود دارد، اما خبری از اسپیکر هوشمند در سبد محصولات شیائومی نبود تا اینکه باخبر شدیم شیائومی این جای خالی را با اسپیکر هوشمند Mi AI پر کرده است.

اسپیکر هوشمند Mi AI قادر است به دستورهای صوتی در خصوص اطلاع از وضعیت آب و هوا، اخبار، اعلان برای یادآوری انجام کارها و تایمر به خوبی پاسخ می‌دهد. کنترل تجهیزات هوشمند منزل، پخش موسیقی، خواندن کتا‌ب‌های صوتی و پادکست‌ها نیز از دیگر مواردی است که اسپیکر هوشمند Mi AI انجام می‌‌دهد.

کاربران قادر هستند این اسپیکر هوشمند را به گوشی همراه خود نیز متصل کنند و با کمک اپلیکیشن‌های جانبی تعامل‌های بیشتری با Mi AI داشته باشند.

سه بلندگو در قسمت پایین و کناره‌های اسپیکر Mi AI تعبیه شده است و ۶ میکروفن به صورت ۳۶۰ درجه نیز در این محصول قرار دارد تا مشکلی در شنیدن دستورات کاربر نداشته باشد. اسپیکر هوشمند Mi AI با قیمت ۴۴ دلار در چین از جانب شیائومی راهی بازار شده است.

منبع:gsmarena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *