صفینه فضایی با قابلیت تغییر شکل در بریتانیا رویت شد

گزارش های بسیار از یک شی ناشناس در آسمان انگلستان، سر و صدای زیادی در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخت. شما را به تماشای ۵ ویدیو از این یوفوی تغییر شکل دهنده دعوت می‌کنیم.

همه چیز از گزارش‌های متعدد ساکنین شهرستان کورنوال (Cornwall) در انگلستان آغاز شد! حضور یک یوفوی تغییر شکل دهنده در آسمان، سر و صدای بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی به پا کرد و به سرعت تصاویر و ویدیوهای مربوط به آن بین کاربران دست به دست می‌شد. بحث در مورد این یوفوی تغییر شکل دهنده ، در نوع خود بسیار جذاب بود و کاربران مختلف از سراسر دنیا به گفتگو درباره آن پرداخت.

آیا یوفوها واقعی هستند؟ این یکی از محبوب‌ترین سوال‌های قرن بیست و یکم است. گروهی از افراد به یقین ادعا می‌کنند که موجودات فضایی در گوشه و کنار دنیا حضور داشته و گاهی می‌تواند حتی اثراتی از آنان را نیز در زمین مشاهده کرد! مانند سایر پرونده‌های این چنینی، این بار نیز مردمان ساکن شهرستان کورنوال از ظاهار شدن یک شی ناشناس در آسمان بریتانیا خبر داده‌اند که به هیچ روشی نمی‌توان علت آن را توضیح داد.

با توجه به اینکه هنوز ما انسان‌ها به شواهدی قطعی از وجود موجودات فضایی دست نیافته‌ایم، به نظر می‌رسد که قضاوت زودهنگام در مورد این پدیده و نسبت دادن آن به بیگانگان اشتباه باشد. اما سوال اینجاست که اگر این بیگانگان نیستند، پس ساکنین شهرستان کورنوال، مشاهده چه چیزی را گزارش داده‌اند؟ بر اساس گزارشات موجود، مردمان این منطقه از مشاهده اشیای درخشان در حوالی این شهر خبر داده‌اند.

ناظران، مشاهده یک شی عجیب و غریب در آسمان را گزارش کرده‌اند که ظاهری سیاه‌رنگ داشت و دائما در حال تغییر دادن شکل خود بود! این یوفوی عجیب و غریب، الگویی دایره‌ای شکل را مرتبا تکرار می‌کرد و در تمامی لحظات در آسمان معلق بود.

از آنجا که امروزه همه افراد یک دستگاه هوشمند را با خود به همراه دارند، ویدیوهای متعددی از این پدیده ثبت و ضبط شد و سریعا به شبکه‌های اجتماعی رسید.

یک موج‌سوار دریایی در حال تفریح در دریای این منطقه، از وجود این شی عجیب و غریب مطلع شد. اما این تنها مورد مربوط به این گزارش نیست؛ مردی دیگر در ساحل دریایی نیز موفق شد چنین یوفویی را در آسمان مشاهده کند. او با مراجعه به صفحات اجتماعی، به دنبال گزارشات مشابه با این پدیده می‌گشت: یک شی پرنده با قابلیت تغییر شکل و اندازه!

تعداد دیگری از افراد نیز در همین روز موفق شدند این شی ناشناس پرنده را مشاهده کنند، حتی مردی در حین رانندگی توانست از این پدیده عکس و فیلم تهیه کند. ویدیوی منتشر شده از این پدیده، یک شی عجیب و غریب را نشان می‌دهد که دائما شکل خود را تغییر می‌دهد و به اشکال مختلفی ظاهر می‌گردد. این مرد با انتشار این تصویر در حساب شخصی خود اظهار کرد:

آیا ما با پرواز یک سفینه فضایی ناشناس سر و کار داریم؟

با پایان این روز، تعداد دیگری از مردن نیز توانستند این شی عجیب و غریب را در روز بعد نیز مشاهده کنند! افراد با مشاهده این پدیده، سریعا عکس و فیلم‌های به ثبت رسیده خود را با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ یوفوی کورنوال به اشتراک می‌گذاشتند.

همچنین فرد دیگری با نام ترودی هولدن (Trudi Holden) توانست یک ویدیوی واضح از نمای نزدیک را در حساب کاربری توییتر خود به اشتراک بگذارد:

مشاهده این یوفوی تغییر شکل دهنده تا پایان روز بعد نیز ادامه داشت. مردم از واقعیت امر بی‌اطلاع بودند و سر و صدای بسیاری در شبکه‌های اجتماعی به راه افتاده بود.

با وجود اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کردند که این یوفوی تغییر شکل دهنده متعلق به موجودات فرازمینی است، پست توییتری پروژه عدن (Eden Project) به عنوان بزرگ‌ترین گلخانه سراسر جهان، توجه‌ها را به خود جلب کرد:

شی سیاه رنگ و عجیب و غریب مشاهده شده در آسمان، به عنوان بخشی از جذابیت‌های برنامه «ماجراجویی جدید در فضا» (New Journey into Space) از سوی موسسان باغ عدن پیاده‌سازی شد.

 

 

منبع: ScienceAlert

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *