تصاویر همه جانبه گوشی نوکیا ۸ چند روز قبل از رونمایی منتشر شد

0

با اینکه چند روز بیشتر تا رونمایی پرچمدار اندرویدی نوکیا باقی نمانده، اما جدیدترین تصاویر واقعی نوکیا ۸ (Nokia 8) امروز به بیرون درز کرده است.

مدتی قبل در جریان تاریخ معرفی نوکیا ۸ قرار گرفتیم. این گوشی موبایل تا کمتر از سه هفته دیگر رونمایی شده و به همه گمانه‌زنی‌ها و شایعات پایان خواهد داد. تاکنون در جریان بیشتر مشخصات فنی این مدل قرار گرفته‌ایم، اما تا پیش از این، اطلاعات زیادی درباره نحوه طراحی و ظاهر آن نداشتیم.

تاکنون رندرها و عکس‌های مختلفی را از این گوشی موبایل مشاهده کردیم که متاسفانه هیچ‌کدام به اندازه تصاویر جدید واضح نبوده‌اند. این بار و به لطف انتشار تصاویر واقعی نوکیا ۸ ، بهتر در جریان سبک طراحی آن قرار خواهیم گرفت.

در بخش جلویی دستگاه، وجود دکمه فیزیکی هوم چشم‌نوازی می‌کند. این دکمه مطمئنا حسگر اثر انگشت را نیز در خود جای خواهد داد. اما در پنل پشتی یک دوریین دوگانه به چشم می‌خورد. بر اساس بیشتر شایعات، لنز این دوربین ساخت دست شرکت زایس بوده و با معرفی نوکیا ۸، شاهد آغاز همکاری مجدد این دو برند خواهیم بود. همانند دیگر دستگاه‌های اندرویدی دارای برند نوکیا، که تا امروز توسط اچ ام دی گلوبال معرفی شده‌اند، دوربین و فلاش LED به صورت عمودی کنار هم قرار خواهند گرفت.

در سومین عکس نوکیا ۸ که پنل پشتی آن را به تصویر می‌کشد، پشتیبانی آن از دو سیم کارت واضح است. البته اسلات دوم هیبریدی بوده و بین قرار دادن سیم کارت دوم و کارت حافظه جانبی تنها یک حق انتخاب خواهید داشت. از آنجایی که در پشت دستگاه اثری از لوگوی زایس دیده نمی‌شود، پیش‌بینی می‌کنیم این تصاویر نوکیا ۸ مربوط به یک نسخه اولیه آن باشند. همچنین در زمان بوت شدن دستگاه چندین غلط املایی در متن به نمایش در آمده وجود دارند که کمی عجیب به نظر می‌رسد.

تصاویر واقعی نوکیا ۸

 

منبع : Phonearena

Leave A Reply

Your email address will not be published.