مقایسه صفحه نمایش Galaxy Note 8 با آیفون ۸

با ارائه گلکسی اس ۸ پلاس سامسونگ اولی گوشی خود با صفحه نمایش ۶٫۲ اینچی را برای سری S خود شروع کرد. در ادامه با سیتی آی تی همراه باشید.

حالا که داریم به زمان رونمایی از گلکسی نوت ۸ نزدیک می‌شویم ، شایعاتی در خصوص اینکه قرار است نوت ۸ با صفحه نمایش بزرگ تر از ۶٫۳ اینچی وارد بازار شود منتشر شده است که با اینکار این نوت بزرگترین نوت تا به امروز می‌شود. البته با توجه به حاشیه‌های کم صفحه نمایش می‌توان امید داشت که به راحتی در دستان شما قرار گیرد.

اگر می‌خواهید بدانید که درحال حاضر این صفحه نمایش قرار است تا چه اندازه بزرگ باشد باید نگاهی به تصویر تازه منتشر شده بیاندازید که پنل جلویی آیفون ۸ را در کنار گلکسی نوت ۸ قرار داده است.

البته هنوز مشخص نیست که این تصویر منتشر شده  واقعا تصویر پنل جلویی گلکسی نوت ۸ باشد ، اما اگر همین باشد مشخص است که با یک گوشی فوق‌العاده بزرگ طرف هستیم. با توجه به گزارشات آیفون ۸ قرار است با سایز صفحه نمایشی بین آیفون ۷ اس و ۷ اس پلاس باشد که به این معنی است که این گوشی تقریبا بین دو اندازه ۴٫۷ اینچ و ۵٫۵ اینچ است که اگر واقعا این گزارش درست باشد در این صورت نوت ۸ در حدود ۱٫۳ تا ۱٫۴ اینچ بزرگتر از آیفون ۸ می‌باشد که در خود تصویر نیز به صورت واضح مشخص است.

نظر شما چیست؟ آیا واقعا نوت ۸ به این اندازه بزرگ است؟

منبع:ubergizmo

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *