خودرو اوپل موکا ایکس (Opel Mokka X) وارد ایران شد+قیمت

0

شرکت ساپرا موتور برای اولین بار در کشورمان، شرایط فروش خودروی اوپل موکا ایکس (Opel Mokka X) را اعلام کرد. در ادامه، بخشنامه فروش شاسی بلند جدید بازار ایران را مشاهده می‌کنید.

شرکت خودروسازی آلمانی اوپل در سال‌های اخیر با مدل Mokka به موفقیت خوبی رسید. این شاسی بلند جمع و جور، توانایی جذب مشتریان ایرانی و علاقه‌مندان به خودروهای SUV را خواهد داشت. این خودروی جدید دارای طراحی جسورانه، چراغ‌های جلوی جدید و جلوپنجره مشبک افقی باله‌ای شکل بوده و دو ردیف چراغ روشنایی در روز LED نیز نمای زیبا و جذابی را به آن بخشیده است.

در زمانی که سطح جاده خشک باشد، رانندگی وسیله نقلیه با کمک چرخ‌های جلو صورت می‌گیرد اما هنگامی که هوا بارانی و لغزنده باشد، خودرو به صورت اتوماتیک به حالت AWD می‌رود. نورپردازی چراغ‌های LED، سیستم جدید AFL LED، چراغ‌های جلوی اتوماتیک، انواع حالت رانندگی، نسل جدید دوربین جلو با وضوح بالا و افزایش قدرت پردازش تصویر، سیستم روشنایی مدرن، هشدار خروج از خطوط، اوپل OnStar، سیستم IntelliLink، اوپل کار پلی و صندلی‌های ارگونومیک طراحی شده توسط AGR از دیگر تجهیزات و قابلیت‌های اوپل موکا X محسوب می‌شوند.

اکنون شرکت ساپرا موتور، واردکننده خودروهای اوپل به ایران، برای نخستین بار شرایط فروش خودروی اوپل موکا ایکس را اعلام کرد که در ادامه مطلب می‌توانید این بخشنامه را مشاهده کنید:

شرایط فروش خودروی اوپل موکا ایکس مدل ۲۰۱۷ – مرداد ۱۳۹۶

  • تاریخ اجرای بخشنامه: ۹ مرداد ۱۳۹۶
  • سود مشارکت: ۲۲ درصد
  • سود انصراف: ۱۵ درصد
  • نرخ سود تاخیر: ۲۴ درصد
  • مابقی مبلغ خودرو در زمان صدور دعوتنامه دریافت می‌شود.
تیپ قیمت پایه (تومان) تخفیف (تومان) پیش پرداخت (تومان) چک اول در ۴۵ روز بعد (تومان) چک دوم در ۹۰ روز بعد (تومان) زمان تحویل خودرو
Innovation ۱۷۹ میلیون و ۹۰۰ هزار ۴ میلیون ۱۶۵ میلیون ۰ ۰ ۹۰ روز کاری
۳ میلیون ۹۰ میلیون ۲۰ میلیون ۲۰ میلیون ۹۰ روز کاری
۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ۶۰ میلیون ۲۰ میلیون ۲۰ میلیون ۱۲۰ روز کاری
۰ ۴۰ میلیون ۲۰ میلیون ۳۵ میلیون ۱۲۰ روز کاری
Edition ۱۴۸ میلیون و ۹۰۰ هزار ۳ میلیون ۱۳۷ میلیون ۰ ۰ ۹۰ روز کاری
۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ۸۰ میلیون ۱۵ میلیون ۱۵ میلیون ۹۰ روز کاری
۱ میلیون ۶۰ میلیون ۲۰ میلیون ۲۰ میلیون ۱۲۰ روز کاری
۰ ۴۰ میلیون ۲۰ میلیون ۲۰ میلیون ۱۲۰ روز کاری

Leave A Reply

Your email address will not be published.