روش استفاده از تلفن همراه به عنوان Wifi!

0

چند بار به نیاز داشتید کاری را با لپ تاپ خود انجام دهید اما اینترنت وای‌فای شما قطع بوده؟ در چنین مواقعی اگر از اینترنت همراه موبایل خود استفاده می‌کنید ، می‌توانید از اینترنت موبایل خود به عنوان یک روتر استفاده کنید و به لپ‌تاپ خود اینترنت بدهید.

بسیاری از تلفن های هوشمند امروزی توانایی Hotspot شدن را دارند. در این مبحث قصد داریم آموزش استفاده از موبایل به عنوان Hotspot را با شما در میان بگذاریم.

به اشتراک گذاری وای‌فای در تلفن های اندرویدی بسیار ساده است. برای این منظور به بخش Settings > More > Tethering and Portable Hotspot بروید.

چگونه اینترنت را بوسیله  USB Tethering به اشتراک بگذاریم

گزینه USB Tethering این امکان را می‌دهد تا اینترنت گوشی خود را بوسیله کابل USB به اشتراک بگذارید. همزمان با این عمل ، می‌توانید تلفن همراه خود را نیز با اتصال با لپ‌تاپ شارژ کنید.پس از انتخاب این گزینه ، USB Tethering خاکستری خواهد شد که یعنی اتصال برقرار شده است.

چگونه اینترنت را بوسیله  Bluetooth Tethering به اشتراک بگذاریم

گزینه Bluetooth Tethering نیز همان کار Bluetooth Tethering را انجام می‌دهد با این تفاوت که اینبار اشتراک گذاری اینترنت از طریق بلوتوث انجام خواهد شد. در گام دوم ، نیاز دارید که بلوتوث موبایل خود را روشن کرده و با دستگاه جفت ( Pair ) کنید.

چگونه اینترنت را بوسیله  Portable Wi-Fi Hotspot به اشتراک بگذاریم

گزینه Wi-Fi Hotspot را انتخاب کنید. در صفحه باز شده ، اگر نمی‌خواهید از تنظیمات پیش فرض استفاده کنید ، اطلاعات جدید و رمز عبور را وارد کرده و Save را بزنید. به همین راحتی می‌توانید اینترنت موبایل خود را با لپ‌تاپ یا هر دستگاه دیگری به اشتراک بگذارید.

 

منبع: androidpit

Leave A Reply

Your email address will not be published.