اندروید ۷ برای گوشی گلکسی A3 نسخه ۲۰۱۷ عرضه شد

0

آپدیت اندروید ۷٫۰ نوقا برای گلکسی ای ۳ مدل ۲۰۱۷ منتشر شد و در نهایت به روز رسانی نسخه جدید اندورید به دستگاه‌های مقرون به صرفه کمپانی سامسونگ رسید. 

امروز این شرکت اعلام کرد که آپدیت اندروید ۷٫۰ نوقا برای گوشیسامسونگ گلکسی ای ۳ مدل ۲۰۱۷ منتشر شد. این دستگاه به عنوان بخشی از گوشی‌های هوشمند سری گلکسی A مدل ۲۰۱۷ سامسونگ است که اوایل امسال به طور رسمی از طرف این کمپانی معرفی شد.

سری جدید گوشی‌های گلکسی A در ژانویه امسال عرضه شد. گوشی گلکسی ای ۳ مدل ۲۰۱۷ در کنار دو گوشی دیگر، گلکسی ای ۵ مدل ۲۰۱۷ و گلکسی ای ۷ مدل ۲۰۱۷ وارد بازارهای جهانی شدند. هر سه گوشی هوشمند این سری جدید از سامسونگ، حدود چهار ماه پس از آنکه گوگل اندروید ۷٫۰ نوقا را عرضه کرده بود، راهی بازار شدند، اما در آن همان زمان این گوشی‌ها با اندروید ۶٫۰٫۱ مارشمالو از جعبه بیرون می‌آمدند. شاید یکی از مهمترین دلایل آن، این بود که سامسونگ می‌خواست تا گلکسی اس ۸ اولین گوشی مجهز به سیستم عامل اندروید ۷٫۰ نوقا باشد.

اکنون غول تکنولوژی کره‌ای شروع به انتشار آپدیت اندروید ۷٫۰ نوقا برای گلکسی ای ۳ مدل ۲۰۱۷ با شماره سریال SM-A320F کرده است. این آپدیت نرم افزاری پیش از این در روسیه منتشر شده بود، اما اکنون نوبت به آن رسیده که آپدیت نرم افزاری گلکسی A3 مدل ۲۰۱۷ در دسترس همه کاربران قرار گیرد.

آخرین سیستم عامل منتشر شده برای گلکسی ای ۳ مدل ۲۰۱۷ دارای شماره ساخت A320FXXU2BQG5 است. این آپدیت علاوه بر آنکه تمام ویژگی‌های اندروید ۷٫۰ نوقا را در بر می‌گیرد شامل آخرین پچ امنیتی نیز خواهد بود.

در جدول زیر مقایسه‌ای از مشخصات گلکسی ای ۳ و گلکسی ای ۳ مدل ۲۰۱۷ را ببینید

مشخصات گلکسی ای ۳ مدل ۲۰۱۷ گلکسی ای ۳
تاریخ معرفی ۰۱/۰۱/۲۰۱۷ ۰۱/۱۰/۲۰۱۴
اندازه صفحه نمایش ۴٫۷ اینچ ۴٫۵ اینچ
پردازنده اگزینوس ۷۸۷۰ اسنپدراگون ۴۱۰
حداکثر فضای ذخیره‌سازی ۲۷۲ گیگابایت ۸۰ گیگابایت
دوربین ۱۳ مگاپیکسل ۸ مگاپیکسل
ظرفیت باتری ۲۳۵۰ میلی‌آمپر ساعت ۱۹۰۰ میلی‌آمپر ساعت

Leave A Reply

Your email address will not be published.