بازی Red Dead Redemption 2 برای کامپیوتر عرضه نخواهد شد

پلتفرم پی‌سی برای شرکت «تیک-تو اینتراکتیو» (Take-Two Interactive) که ناشر بازی Red Dead Redemption 2 و GTA V است اهمیت زیادی دارد.

هنوز عرضه بازی Red Dead Redemption 2 برا پی‌سی تایید نشده و مشخص نیست که آیا این اتفاق هیچ‌گاه رخ خواهد داد یا خیر. در کنفراسن گزارش مال تیک-تو اعضای این شرکت درباره پلتفرم پی‌سی صحبت کردند. «کارل اسلاتوف» (Karl Slatoff) گفت که بعضی از عناوین بر روی پی‌سی فروش خوبی را تجربه می‌کنند ولی بعضی دیگر نه. در هر صورت بازار مربوط به پی‌سی بسیار بزرگ است و پتانسیل بالایی دارد.

فروش بازی‌های بر روی پی‌سی به سبکشان ارتباط دارد. بعضی عناوین بر روی پی‌سی طرفداران زیادی دارند و به عنوان مثال می‌توان به دو بازی Civilization و XCOM اشاره کرد، اما بعضی از بازی‌ها فروش کمتری بر روی پی‌سی تجربه می‌کنند. خبر خوب این است که بازرا پی‌سی برای ما متغیر است. در هر صورت بازار پی‌سی بسیار بزرگ و خوب بوده و بازار تجارتی مرکزی محسوب می‌شود.

بازار پی‌سی عمدتا دیجیتالی است و پی‌سی‌بازان نیز به کالاهای دیجیتالی علاقه زیادی دارند که بسیار از مشکلات عرضه فیزیکی بازی را از بین می‌برد. از این رو به عنوان یک شرکت بزرگ بازار پی‌سی برای ما بسیار اهمیت دارد و ما تلاش می‌کنیم به خوبی روی آن تمرکز کنیم.

همچنین به طور مستقیم از مدیرعامل تیک-تو، «استراوس زلنیک» (Strauss Zelnick)، درباره عرضه بازی Red Dead Redemption 2 بر روی پی‌سی سوال پرسیده شد، زلنیک نیز در جواب این سوال گفت که استودیو راک‌استار باید به این سوال پاسخ دهد.

هر موضوعی که به باز‌ی‌هایمان ربط داشته باشد توسط استودیو سازنده آن تایید یا رد خواهد شد.

آخرین بازی استودیو راک‌استار Grand Theft Auto V بود که در ابتدا در انحصار کنسول‌ها قرار داشت ولی در نهایت برای پی‌سی نیز عرضه شد که فرش بسیار خوبی را نیز تجربه کرده است. هیچ‌کدام از دو نسخه قبلی از سری Red Dead برای پی‌سی عرضه نشده و راک‌استار تا به حال درباره عرضه این بازی برای پی‌سی نیز صحبت نکرده است. این احتمال وجود دارد که این اتفاق هرگز رخ ندهد، البته خبر خوب برای پی‌سی‌بازان این است که بازی Wild West Online عنوان وسترنی که شباهت‌های بسیاری به Red Dead Redemption دارد به صورت انحصاری برای پی‌سی در دست ساخت قرار دارد.

چندی پیش زلنیک بیان کرده بود که آن‌ها انتظار فروش زیادی از بازی Red Dead Redemption 2 ندارند ولی یکی از راه‌هایی که می‌شود فروش این عنوان را افزایش داد عرضه آن برای پی‌سی خواهد بود و از آنجایی که پی‌سی‌بازان علاقه زیادی به تجربه این بازی دارند، می‌توان فروش خوبی را برای آن انتظار داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *