سامسونگ در سال ۲۰۱۷ بیست میلیون گلکسی S8 فروخته است

بنابر گزارش تازه منابع کره ای، میزان عرضه دو موبایل گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس سامسونگ به اقصی نقاط جهان، از مرز ۲۰ میلیون واحد عبور کرده است. با استناد به آمار به دست آمده از سوی موسسه Strategy Analytics، وب سایت کره ای The Investor می گوید که از زمان رونمایی این دو پرچمدار در تاریخ ۲۱ آوریل، سامسونگ به صورت میانگین، بالغ بر ۲۷۸ هزار واحد را در هر روز روانه بازار کرده که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۱۷، به ۱۹٫۸ میلیون واحد می رسد.

DJ Koh، مدیر واحد موبایل کمپانی سامسونگ هم اخیراً تایید کرده که همه چیز برای موبایل های هوشمند این کمپانی به خوبی پیش می رود و پرچمداران سال ۲۰۱۷، طی سه ماه نخست عرضه، عملکردی تا ۱۵ درصد بهتر نسبت به پرچمداران سری گلکسی اس ۷ در بازه زمانی مشابه از خود به جای گذاشته اند.

اگرچه این آمار و ارقام بسیار تحسین برانگیز به نظر می رسد، اما شاید بد نباشد که با عینک تردید به آنها نگاه کنیم. حدود یک ماه پیش، خبرگزاری The Investor گزارش داد فروش مدل های خانواده گلکسی اس ۸ روی ۹٫۸ میلیون واحد باقی مانده که ۲۰ درصد از فروش دو ماه نخست گلکسی اس ۷ پایین تر به حساب می آید.

بنابراین با دانستن این موضوع که میزان واحدهای عرضه شده به بازار با میزان فروش یک محصول تفاوت دارد و منابع مختلف، گزارش های متفاوتی می دهند، شاید بهتر باشد تا پایان سال جاری میلادی صبر کنیم و سپس با دسترسی به آمار رسمی، به مقایسه میزان فروش پرچمداران امسال و سال گذشته سامسونگ بپردازیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *