سال ۲۰۱۷ گوشی آیفون SE اپل به بازار عرضه نخواهد شد

0

آیفون SE با نمایشگر ۴ اینچی اش، یکی از موبایل های اپل است که در عین ناباوری طرفداران تقریباً زیادی دارد، اما بر اساس گزارش‌های اخیر، قرار نیست امسال شاهد ارائه نسخه جدیدی از آن باشیم و اپل مایل است نمونه‌ای تازه از آن را در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ عرضه کند – شاید این محصول در کنفرانس بهاره اپل که معمولاً در نیمه اول فروردین ماه برگزار می‌شود، معرفی گردد.

اپل کشور هند را به عنوان مقصد اصلی آیفون SE در نظر گرفته چرا که این موبایل، محصولی ارزان تر از سایر پرچمدارهایش است. از سوی دیگر، درصدی از همین نمونه آیفون، در خود کشور هند و توسط شرکتی موسوم به «Wistron» تولید می‌شود؛ شرکتی که البته اصالت تایوانی دارد.

حالا منابع محلی خبر داده‌اند که این شرکت اسمبل کننده، در حال گسترش خط تولید خود در کشور هند و آماده سازی آن برای تولید نمونه جدید آیفون SE در سه ماهه ابتدایی ۲۰۱۸ است. بر اساس همین گزارش، شرکت «ویسترون» می‌خواهد تا ۵ سال آینده، ظرفیت تولید خود را دو الی سه برابر کند.

اپل با ارائه آیفون SE، دو هدف را دنبال می‌کند: با موبایلی ارزان تر، جای پای خود را در بازارهای در حال توسعه سفت تر کند. دوم اینکه هنوز کاربرانی در سراسر جهان وجود دارند که موبایل های کوچک را دوست داشته باشند و SE یکی از اصلی ترین انتخاب‌های آنهاست. اما به هر حال، هدف اول اپل و کسب درآمد از بازارهایی که قبلاً در آنها جای چندانی نداشته،‌ پر رنگ تر است.

بر اساس گزارش‌های قبلی، نسخه بعدی آیفون SE که شاید نام کاملاً متفاوتی داشته باشد، دارای چیپست مجتمع A10، دو گیگابایت رم، حافظه داخلی ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی، دوربین اصلی ۱۲ و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی، باتری ۱۷۰۰ میلی آمپری و البته حاشیه نمایشگر کمتر از نسخه فعلی خواهد بود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.