گوشی گلکسی نوت Note 8 با حافظه ۲۵۶ گیگابایتی معرفی می شود

0

کمپانی سامسونگ قصد دارد نسخه ای از گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۸ را با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی راه اندازی کند. این خبر با افشای چند شماره مدل که با فبلت بعدی کمپانی سامسونگ در ارتباط است، توسط یکی از منابع داخلی منتشر شد. این شماره مدل ها نشان می دهند که حداقل یکی از نسخه های گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۸ در کره جنوبی با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی همراه خواهد بود. در حال حاضر مشخص نیست که کدام بازارها میزبان این نسخه از پرچمدار سری نوت سامسونگ خواهند بود. علاوه بر این، خبر نسخه ی حافظه ی ۲۵۶ گیگابایتی، شایعاتی را پیرامون نسخه ای با رم ۸ گیگابایتی این موبایل بر سر زبان ها انداخته است. اگر این شایعات صحت داشته باشند، احتمالا همان نسخه ی Emperor Edition نوت ۸ خواهد بود که به گفته ی کمپانی سامسونگ در بازارهای کره، چین و چند بازار دیگر عرضه می شود.

چند ماهی است که شایعات پیرامون این نسخه به گوش می رسند. بسیاری از تحلیلگران این حوزه معتقدند که رده بالاترین نسخه ی سامسونگ گلکسی نوت ۸ با رم ۸ گیگابایتی، راه اندازی نمی شود؛ با اینحال این احتمال وجود دارد که کشورهای کره و چین، نسخه ای متفاوت از این موبایل را دریافت کنند. گوشی گلکسی اس ۸ پلاس نیز در برخی از کشورهای آسیایی با رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی به فروش می رسد. نسخه ای از این موبایل که در سطح جهانی عرضه می شود، با تراشه اگزینوس ۸۸۹۵ همراه می شود که طی یک پروسه ۱۰ نانومتری تولید شده که در گوشی های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس نیز وجود دارد. این دستگاه همچنین از نصب میکرو اس دی کارت و افزایش حافظه تا ۲۵۶ گیگابایت پشتیبانی می کند.

مشخصات گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۸

گفته می شود گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۸ از نمایشگر ۶.۳ اینچی سوپر آمولد با پنل نمایشگر بی نهایت همراه می شود که کمی از گوشی کلکسی اس ۸ بزرگ تر است. این دستگاه در نسبت ابعاد ۱۸.۵:۹ ساخته می شود. این غول کره ای رسما اعلام کرد که در تاریخ ۲۳ آگوست (۱ شهریور) از پرچمدار سری نوت خود رونمایی می کند. شایع شده که عرضه ی آن از اواخر سپتامبر آغاز خواهد شد.

 

منبع: androidheadlines

Leave A Reply

Your email address will not be published.