عرضه یک موتو ماد که گوشی Moto Z را به دسته بازی تبدیل می کند

0

موتورولا به تازگی از ماژول موتو ماد جدیدی برای موبایل های سری Moto Z رونمایی کرده که در واقع گیم پدی با قیمت ۸۰ دلار است و تا دو هفته دیگر فروش آن آغاز می شود.

این گیم پد، شکل و شمایلی مانند تمام گیم پدهای استاندارد داشته و به دو آنالوگ، یک D-Pad، چهار دکمه فیزیکی و دکمه های تریگر مجهز شده است. علاوه بر این، گیم پد مورد اشاره از یک باتری ۱۰۳۵ میلی آمپر ساعتی نیز بهره می برد که به ادعای موتورولا، تا هشت ساعت به عمر باتری موبایل کاربر می افزاید.

از آن جایی که ماژول جدید به صورت مستقیم به دستگاه متصل می شود و نه از طریق بلوتوث، کاربران با هیچ مشکلی نظیر لگ مواجه نمی شوند و می توانند به راحتی از آن روی موبایل هایی نظیر Moto Z2 Force و Moto Z2 Play استفاده نمایند. با این حال، طول تقریبا ۲۲ سانتی متری و قطر ۲٫۵ سانتی متری ماژول سبب می شود هنگام به دست گرفتن گیم پد، چندان احساس راحتی نداشته باشید.

گفتنی است که موتورولا کماکان به توسعه ماژول های جدید برای خانواده Moto Z ادامه می دهد و چندی پیش از دوربینی ۳۶۰ درجه ای با قیمت ۳۰۰ دلار رونمایی کرد. این کمپانی در حال حاضر، مشغول توسعه یک ماژول برای دستیار صوتی الکسا است و به زودی می توانیم شاهد موتو مادهای دیگری مانند باتری اضافه و ماد شارژ وایرلس نیز باشیم.

 

منبع : Engadget

Leave A Reply

Your email address will not be published.