نتایج بنچمارک گلکسی نوت ۸ نا امید کننده ظاهر شد!

به تازگی دستگاهی با شماره مدل «SM-N950F» در پایگاه داده گیک‌بنچ مشاهده شده که بر اساس نام آن، به گلکسی نوت ۸ نسبت داده می‌شود. با رمزگشایی همین شماره مدل و مقایسه آن با محصولات قبلی سری نوت، می‌توان به این نتیجه رسید که این دستگاه اندرویدی احتمالاً نسخه بین‌المللی از نوت ۸ بوده که از چیپست اگزینوس ۸۸۹۵ استفاده می‌کند.

بر اساس تصویری که منتشر شده، در زمان آزمایش بنچمارک، سرعت پردازنده ۸ هسته ای به ۱.۶۹ گیگاهرتز رسیده و البته باید توجه داشت که دستگاه مورد استفاده در این آزمایش، حتی اگر واقعاً گلکسی نوت ۸ از سامسونگ بوده باشد، هنوز در مرحله پایانی کار خود قرار ندارد و باید دید نسخه نهایی با چه کلاکی برای پردازنده عرضه می‌شود.

تست Geekbench همچنین مشخص کرده است که موبایل سامسونگ قرار است به ۶ گیگابایت حافظه رم مجهز باشد و با نسخه ۷.۱.۱ از پلتفرم اندروید به دست کاربران برسد.

گلکسی نوت ۸ در بنچمارک Geekbench، برای آزمایش تک هسته‌ای امتیاز ۱۹۸۴ را کسب کرده و امتیاز چند‌ هسته‌ای آن نیز به ۶۱۱۶ رسیده است. هر دوی این امتیازها نسبت به گلکسی اس ۸ که از همین پردازنده بهره می‌برد، اعداد کمتری هستند. پرچمدار فعلی سامسونگ موفق شده بود تا در همین بنچمارک، امتیازهای ۲۱۲۱ و ۷۱۰۱ را کسب کند. هرچند، همانطور که گفتیم، باید تا رسیدن نسخه نهایی گلکسی نوت ۸ صبر کرد و عملکرد آن را پس از عرضه آزمود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *