نتایج بنچمارک گوشی سونی اکسپریا ZG Compact منتشر شد

به تازگی مشخصات گوشی هوشمند سونی اکسپریا زد جی کامپکت با تراشه کوالکوم اسنپدراگون ۸۱۰ در وب سایت رسمی بنچمارک گیک بنچ فاش شده است. شاید تصور کنید که این گوشی هوشمند همان سونی اکسپریا زد ۵ کامپکت باشد، اما با توجه به مشخصات، باید بگوییم که این دستگاه کاملا نسخه ی متفاوتی خواهد بود.

رم این دو دستگاه نیز در دو گوشی هوشمند سونی اکسپریا زد جی کامپکت با زد ۵ متفاوت است؛ این دو دستگاه به ترتیب با رم ۱۸۱۲ و ۱۷۶۴ مگابایتی همراه هستند. این بنچمارک همچنین مشخصات متفاوتی را در بخش مادربورد ارائه می دهد که تا به حال در هیچ بنچمارک دیگری رویت نشده بود.

گوشی هوشمند سونی اکسپریا زد جی کامپکت در آزمون تک هسته ای، امتیاز ۱۳۴۹ و در آزمون چند هسته ای، امتیاز ۳۰۴۹ را به دست آورده است. این موبایل هوشمند همچنین با اندروید ۷.۱.۱ نوقا همراه خواهد شد.

با تمام این اوصاف، بعید به نظر می رسد که کمپانی سونی، گوشی جدیدی را با تراشه کوالکوم اسنپدراگون ۸۱۰ تولید کند؛ هیچ تولید کننده ی دیگری در سال ۲۰۱۷ از این تراشه استفاده نکرده است. بنابراین این احتمال وجود دارد که انتشار این خبر در وب سایت گیک بنچ، تنها یک شوخی با هوادارن برند سونی باشد.

 

منبع: gsmarena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *