آیا طرفداران اپل حاضر به پرداخت بیشتر از هزار دلار برای آیفون ۸ هستند؟

بر اساس آخرین اخبار موجود، آیفون ۸ اپل قیمتی بیش از ۱۰۰۰ دلار خواهد داشت که چنین مبلغی احتمالاً بسیاری از مشتریان را از خرید پیشرفته ترین آیفون تاریخ منصرف خواهد کرد.

۱۸ درصد از صاحبان آیفون، حاضرند برای آیفون ۸ بیش از ۱۰۰۰ دلار بپردازند

در همین راستا بانک انگلیسی «Barclay’s» طی پیمایشی در میان افرادی که قصد خرید موبایل جدیدی را دارند، به این نتیجه رسید که تنها ۱۱ درصد از خریداران حاضر به پرداخت مبلغی بیش از ۱۰۰۰ دلار برای آیفون جدید هستند که این رقم، در میان اشخاصی که هم اکنون صاحب یک دستگاه آیفون هستند به ۱۸ درصد می رسد.

البته باید در نظر داشت که چنین آماری نمی تواند مبنای پیش بینی فروش آیفون ۸ قرار بگیرد اما جالب است بدانید که طبق داده های پیمایش مورد بحث، اکثر افراد حاضر بودند در ازای واگذاری آیفون خود و طی یک برنامه قسط بندی ۱۲ ماهه، یک دستگاه آیفون ۸ دریافت کنند.

این موضوع نشان می دهد که استفاده از تسهیلات پرداختی و در نظر گرفتن تخفیف برای بازگردانی مدل های قدیمی تر، می تواند به افزایش فروش آیفون ۸ کمک کرده و مشتریان بیشتری را به سوی گرانقیمت ترین آیفون تاریخ بکشاند.

هرچند با توجه به گزارشات موجود، اپل احتمالاً در ابتدای عرضه با کمبود آیفون ۸ مواجه بوده و تعداد زیادی از مشتریان باید برای خرید این محصول زمان بیشتری منتظر بمانند و یا به مدل های ۷S و ۷S Plus بسنده کنند.

با این حال باید منتظر بود و دید که آیا محصول ویژه اپل برای دهمین سالگرد عرضه آیفون، می تواند با ویژگی هایی مانند نمایشگر لبه به لبه OLED و تشخیص چهره، قیمت بالای خود را برای خریداران توجیه کند یا خیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *