سامسونگ به خریداران گلکسی نوت ۸ شارژر بی سیم و دوربین هدیه می دهد

پیش از این شنیده بودیم که سامسونگ قصد دارد پرچمدار بعدی خود را همراه با یک کاور پلیمری شفاف در جعبه، به مشتریان ارائه کند. حال اما افشاگر معروف «ایوان بلس» از هدایای دیگری خبر می دهد که ارزشی به مراتب بالاتر از یک کاور ساده خواهند داشت.

یک کارت حافظه ۲۵۶ گیگابایتی در جعبه نوت ۸ وجود دارد

طبق نوشته های بلس در توییتر، مشتریانی که فبلت گلکسی نوت ۸ را پیش خرید کنند یک عدد کارت حافظه ۲۵۶ گیگابایتی، به علاوه یک شارژر وایرلس یا دوربین ۳۶۰ درجه «Gear 360» دریافت خواهند کرد که فرآیند پیش فروش نیز روز بعد از رونمایی آغاز خواهد شد.

البته بر اساس اخبار موجود، قیمت گلکسی نوت ۸ بیشتر از پرچمداران کنونی سامسونگ خواهد بود و کمپانی نیز احتمالاً به همین دلیل، با ارائه پیشنهادات وسوسه کننده سعی در جذب مشتریان دارد.

ایوان بلس همچنین اظهار داشته که مشتریان اروپایی به جای شارژر وایرلس یا دوربین ۳۶۰ درجه، یک داک Samsung DeX دریافت می کنند و با وجود شروع پیش خرید از دوم شهریور، موبایل های مشتریان از تاریخ ۲۴ شهریور به دست آنها خواهد رسید.

سامسونگ گلکسی نوت ۸ چهارشنبه همین هفته معرفی خواهد شد که با توجه به سوابق آقای بلس، می توان تقریباً با اطمینان گفت که از روز پنجشنبه پیش فروش شده، و مشتریان می توانند با پیش خرید آن از هدایای مورد اشاره بهره مند شوند.

 

منبع: Cnet

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *