ساعاتی قبل بررسی‌های امتیاز بازی Destiny 2 منتشر شد

ساعاتی قبل بررسی‌های بازی Destiny 2 منتشر شد و بر اساس آن‌ها می‌تون گفت این اثر توانسته نمرات بسیار خوبی را از طرف منتقدان کسب کند و از دید آن‌ها خوش بدرخشد.

همانطور که در جریان هستید، بازی Destiny 2 در تاریخ ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور) امسال برای کنسول‌‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد و نسخه پی‌سی این عنوان تیزاندازی اول شخص نیز در ماه آینده میلادی به بازار خواهد آمد. در این عنوان بازیکنان با یک نژاد جدید مواجه خواهند شد که «ارتش سرخ» (Red Legion) نام دارند. تمامی شخصیت‌های بازی Destiny 2 دارای داستان مخصوص به خودشان بوده و بازیکنان باید با پیشروی در بازی و آزاد کردن قابلیت‌های جدید آن‌ها، این داستان را تکمیل کنند.

در ادامه می‌توانید خلاصه‌ نقد سایت‌های معتبر از نسخه پلی استیشن ۴ این بازی را مطالعه کنید:

  1. Games Master UK– امتیاز ۹ از ۱۰:

این بازی به اندازه‌ای جذاب و مفرح است که ایراد خاصی نمی‌توان از آن گرفت. بخش داستانی بازی Destiny 2 سرگرم کننده، کلاس‌های آن متنوع و محیط‌هایش بسیار تماشایی هستند. فرقی ندارد که تا به حال قسمت اول این عنوان را تجربه کرده‌اید و یا به عنوان اولین بار می‌خواهید وارد دنیای این بازی شوید، در هر صورت شما از این بازی لذت خواهید برد.

  1. Attack of the Fanboy امتیاز ۹ از ۱۰:

بازی Destiny 2 از هر لحاظ یک پیشرفت نسبت به قسمت اول به شمار می‌رود. مکانیزم‌های این قسمت منطقی‌تر از گذشته بوده و بخش داستانی، حالت چند نفره و دیگر بخش‌های جدید بازی اکنون یک پارچگی بیشتری با یکدیگر دارند.

  1. Cheat Code Central  امتیاز ۸٫۸ از ۱۰:

هرچند بخش داستانی بازی نکته انقلابی در این سبک محسوب نمی‌شود، اما این بخش به تجربه کلی بازی Destiny 2 کمک قابل توجهی کرده است.

  1. Slant Magazine امتیاز ۸۸ از ۱۰:

نکته قابل توجه این است که سازنده بازی Destiny 2 تمامی نقات قوت قسمت اول را حفظ کرده و سعی کرده تا نقاط ضعف آن قسمت را برطرف کند که در این کار نیز موفق عمل کرده است.

Destiny 2 تاکنون توانسته به میانگین نمره ۸۸ از ۱۰۰ دست پیدا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *