معرفی بهترین شاسی بلند بازار ایران با قیمت پایین صد میلیون ۹۶

سازمان استاندارد ایران با انتشار یک گزارش، بهترین خودروهای شاسی بلند بازار ایران در دسته قیمتی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان را بر اساس رضایت مشتریان در سال ۹۵ معرفی کرد.

در سال‌های اخیر، بازار خودروی ایران از تنوع بیشتری برخوردار شده و شرکت‌های مختلف تلاش کرده‌اند تا به نیازها و علایق مشتریان خودروهای گوناگون در کلاس‌ها و رده‌های قیمتی مختلف پاسخ بگویند. خودروهای شاسی بلند، این روزها محبوبیت فوق‌العاده‌ای در میان مشتریان دارند و به همین دلیل در سال‌های اخیر شاهد عرضه مدل‌های مختلفی در این کلاس بوده‌ایم. بخشی از تقاضای مشتریان به شاسی بلندهای کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان مربوط می‌شود و این رده توانسته با خودروهای چینی، سهم قابل توجهی از بازار ایران را به خود اختصاص دهد و با رشد بسیار خوبی مواجه شود.

در سال ۱۳۹۵ شاهد عرضه ۱۶ مدل خودروی شاسی بلند در دسته قیمتی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان در بازار ایران بودیم که اکثرا از کشور چین آمده‌اند و حدود ۴ درصد از کل فروش خودروها در این سال را به خود اختصاص داده‌اند. نتایج منتشر شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از رضایت مشتریان، بهترین خودروهای شاسی بلند بازار کشورمان را معرفی می‌کند. طبق این گزارش، خودروی چانگان CS35 اتوماتیک با امتیاز ۷۴۴ از ۱۰۰۰ توانست بالاترین امتیاز رضایت مشتریان را به دست آورد. هایما S7 توربو اتوماتیک، چانگان CS35 دنده دستی، چری تیگو ۵، جک اس ۵، هاوال M4، ام وی ام X22 و ام وی ام X33 هم جزو بهترین خودروهای شاسی بلند کمتر از ۱۰۰ میلیون در بازار ایران هستند.

بهترین خودروهای شاسی بلند در دسته کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان – سال ۹۵

رتبه خودرو شرکت امتیاز از ۱۰۰۰
۱ چانگان CS35 اتوماتیک سایپا ۷۴۴
۲ هایما توربو اتوماتیک ایران خودرو ۷۴۳
۳ چانگان CS35 دنده دستی سایپا ۷۴۲
۴ چری تیگو ۵ اتوماتیک مدیران خودرو ۷۳۲
۵ جک S5 دنده دستی کرمان موتور ۷۳۲
۶ هاوال M4 اتوماتیک دیار خودرو ۷۲۹
۷ جک S5 اتوماتیک کرمان موتور ۷۲۹
۸ ام وی ام X22 دنده دستی مدیران خودرو ۷۱۹
۹ هایما اتوماتیک ایران خودرو ۷۱۵
۱۰ ام وی ام X33 دنده دستی مدیران خودرو ۷۱۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *