قیمت و شرایط فروش هیوندای سوناتا ۲۰۱۷ برای پاییز ۹۶

شرکت کرمان موتور شرایط فروش اقساطی هیوندای سوناتا ۲۰۱۷ را برای شهریور ۱۳۹۶ اعلام کرد. در ادامه این مطلب، جزئیات بخشنامه جدید کرمان موتور را مشاهده می‌کنید.

بر اساس بخشنامه جدید شرکت کرمان موتور، هیوندای سوناتا ۲۰۱۷ با قیمت ۱۹۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و با شرایط متنوع اقساطی عرضه می‌شود. علاقه‌مندان به این سدان محبوب کره‌ای می‌توانند برای خرید این محصول به صورت نقدی، کل مبلغ را در یک مرحله واریز و خودروی خود را پس از یک ماه تحویل بگیرند.

همچنین فروش اقساطی هیوندای سوناتا ۲۰۱۷ با پیش پرداخت ۸۰ میلیون تومان و پرداخت مابقی هزینه در اقساط ۱۲ یا ۲۴ ماهه انجام می‌شود. تحویل خودرو در صورت خرید اقساطی نیز یک ماهه خواهد بود.

شرایط فروش اقساطی هیوندای سوناتا ۲۰۱۷ کرمان موتور – شهریور ۹۶

قیمت نهایی پیش پرداخت تعداد اقساط مبلغ اقساط ماهیانه سود تاخیر در تحویل خودرو زمان تحویل
۱۹۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ۸۰ میلیون ۱۲ ماهه ۱۰ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان ۲٫۵ درصد ماهیانه یک ماهه
۲۴ ماهه ۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان
  • سند تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی می‌ماند.
  • موعد دریافت اقساط به صورت ماهیانه یا هر سه ماه یک چک خواهد بود و تاریخ اولین چک در صورت پرداخت هر سه ماه یک بار در ۲۵ آذر ۹۶ است.
  • خودروها بدون بیمه بدنه واگذار نمی‌شوند.
  • کلیه هزینه‌ها، مالیات‌ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن را بر عهده مشتری گذاشته بر اساس تعرفه‌های سال ۹۶ محاسبه شده است. در صورت تغییر قوانین و نرخ‌ها در زمان تحویل خودرو، پرداخت مابه‌التفاوت بر عهده متقاضی خواهد بود.
  • قیمت نهایی شامل مالیات بر ارزش افزوده، عوارض شماره‌گذاری و بیمه شخص ثالث است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *