اسمارت و برابوس نسخه جدید از مدل فوتو را معرفی کردند

پس از رونمایی از مدل مفهومی EQ ForTwo که در قالبِ افق برنامه‌ی اشتراک خودروی برند اسمارت معرفی شد، نسخه‌ی ویژه‌ای از مدل فورتو با توانایی‌های فنی بالا رونمایی شد.

اسمارت و برابوس، نسخه‌ی ویژه‌‌ای از مدل‌های کروک و کوپه فورتو، به‌عنوان یادبود ۱۵ ساله، در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ معرفی کردند. این نسخه‌ی تولید محدود که فقط ۱۵۰ دستگاه از آن ساخته خواهد شد، با پیشرانه‌های توربوشارژ یا برقی در دسترس خواهد بود. پیش‌فروش این نسخه‌ی ویژه، برای مشتریان اروپایی شروع شده است و سفارشات در پایان سال جاری میلادی تحویل داده می‌شوند.

شرکت اسمارت بهبودهای مهمی برای مدل‌های تولیدی خود در نظر گرفته است. برای مثال، در حال حاضر سیستم ترمز کمکی فعال به‌عنوان آپشن عرضه می‌شود. سیستم صوتی اسمارت نیز علاوه بر داشتن پورت شارژ USB، به کنترل صوتی سیری مجهز می‌شود و پکیچ Cool & Media به قابلیت شناسایی مکان‌های شارژ عمومی مجهز شده است.

آپشن روکش‌های پارچه‌ای و چرم مصنوعی به رنگ سیاه و قهوه‌ای، رینگ‌های ۱۵ اینچی به رنگ سیاه و رنگ قهوه‌ای پاییزی برای بدنه نیز در دسترس خواهد بود.

در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷، قابلیت شخصی‌سازی فضای داخلی اسمارت فورتو، توسط یک اپلیکشین برای بازدیدکنندگان وجود دارد که پس از پایان کار می‌توان تصاویر پرینت شده‌ی مدل شخصی‌سازی شده را دریافت کرد.

 

منبع :  MOTOR1

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *