بازی زیبای بت من Batman: Arkham نسخه جدید نخواهد داشت

استودیو راک‌استدی با ساخت مجموعه Batman: Arkham توانست باری دیگر شخصیت‌های ابرقهرمان را در دنیای بازی‌های ویدئویی به محبوبیت برساند.

بنابر صحبت‌های صداپیشه اصلی این سری، به نظر می‌رسد که بازی Batman: Arkham Knight آخرین نسخه از این مجموعه باشد. البته این خبر جدیدی نیست و خود شرکت برادران وارنر در گذشته این موضوع را تایید کرده بود. البته در دنیای امروزی شرکت‌های بزرگ به این معروف هستند تا جایی ممکن از محصولات خود استفاده می‌کنند تا بیشترین سود ممکن دست پیدا کنند، به همین خاطر همیشه این احتمال را در نظر می‌گیریم که امکان معرفی ناگهانی نسخه بعدی این مجموعه وجود دارد.

«کوین کانوری» (Kevin Conroy)، صداپیشه شخصیت بتمن در هر چهار عنوان این سری، تایید کرد که برادران وارنر برنامه‌ای ساخت دنباله این مجموعه ندارد. طی یک پنلی در رویداد کامیک کان Wizard World در شهر نشویل از کوین کانوری در این باره سوال پرسیده شد و او در جواب بیان کرد:

من باور نمی‌کنم که آن‌ها قصد ادامه دادن این سری را ندارند. آن‌ها چندین میلیارد از این مجموعه درآمد داشتند ولی قصد ادامه دادن آن را ندارند، به نظر ما این موضوع جالب نیست.

آیا شما هم خوشحالید که  برادران وارنر به قول خود عمل می‌کند؟ واقعیت این است که بازی Batman: Arkham Knight داستان مجموعه Batman: Arkham را از خیلی از جهات به پایان رساند و خیلی از سوالات که از ابتدای سری ایجاد ده بودند دیگر به پاسخ رسیده‌اند. البته بازی‌های Arkham Origins و Arkham VR ثابت کردند که این مجموعه پتانسیل داستان‌ فرعی را دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *