۳۱ شهریور بازی زیبای Overwatch برای کنسول بازی رایگان می شود

هفته آینده بازی Overwatch برای دارندگان پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی رایگان خواهد بود، تجربه این عنوان از تاریخ ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) تا ۲۵ سپتامبر (۳ مهر) رایگان است.

البته شما باید جز کاربران طلایی شبکه ایکس‌باکس لایو یا کاربران پلاس فروشگاه‌ پلی‌استیشن باشید تا اجازه دسترسی به این بازی را داشته باشید. اگر جز آن دسته بازیکنانی هستید که با پی‌سی بازی می‌کنید، تنها لازم است در شبکه بتل.نت عضو باشید تا بازی Overwatch را تجربه کنید.

در این بازه زمانی بازیکنان به تمامی ۲۵ قهرمان بازی و ۱۶ نقشه آن دسترسی خواهند داشت و بخشی از Quick Play ،Custom Games ،the Arcade و Loot Boxes قابل بازی خواهد بود. در بازی توانایی ارتقا یافتن دارید و به تعداد زیادی آیتم برای شخصی‌سازی شخصیت خود دسترسی خواهید داشت.

هرگونه پیشرفتی که در این بازه زمانی سه روزه داشته باشید بعد از خرید بازی اصلی به آن منتقل می‌شود و تنها لازم است از همان اکانت قبلی استفاده کنید. البته باید انتظار تخفیفات خوبی نیز از جانب بیلزارد برای این عنوان داشته باشیم.

بازی Overwatch در ۲۴ مه ۲۰۱۶ مصادف با ۴ خرداد ۹۵ عرضه شد و چند ماه پیش توانست به رکورد ۳۰ میلیون بازیکن برسد، این بازی یکی از سریع‌ترین عناوینی است که به این آمار و ارقام رسیده است. همان‌طور که می‌دانید، بازی Overwatch یکی از موفق‌ترین عناوین منتشر شده در سال ۲۰۱۶ است و توانست در جریان رویداد The Game Awards 2016 جایزه برترین عنوان سال را نیز از آن خود کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *