زمان و تاریخ اکران فیلم جان یک ۳ John Wick اعلام شد

شخصیت جان ویک با بازی «کیانو ریوز» (Keanu Reeves) باری دیگر برای فیلم John Wick: Chapter Three از بازنشتگی خارج می‌شود و دوباره به تمام جهان نشان می‌دهد که آدم‌کشی جاویدن است.

شرکت Lionsgate اعلام کرده است که فیلم John Wick: Chapter Three در ۱۷ می ۲۰۱۹ (۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸) در سراسر جهان اکران خواهد شد.

بنابر گزارش سایت هالیوود ریپورتر هنوز جزئیاتی از داستان فیلم منتشر نشده است ولی بر اساس پایان قسمت دوم می‌توان حدس زد که جان ویک در حال فرار است و تمام قاتلین جهان به دنبال او هستند و قص کشتن او را دارند. هنوز هیچ فیلم دیگری برای اکران در این تاریخ برنامه‌ریزی نشده است. دو فیلم قبلی این مجموعه در ماه‌های اکتبر (مهر) و فوریه (بهمن) اکران شده بودند و نزدیک شدن تاریخ اکران فیلم سوم به تابستان نشان دهنده آن است که این سری آماده این است که به یک بلاکباستر تابستانی تبدیل شود.

مجموعه John Wick یکی از بهترین و هنری‌ترین فیلم‌های اکشن چند سال اخیر است و کیانو ریوز و «چد استاهلکسی» (Chad Stahelski) را دوباره به هم رساند. انتظار می‌رود که همکاری این دو برای فیلم سوم هم به موفقیت ختم شود تا با سه‌گانه موفق دیگری از جانب کیانو ریوز طرف شویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *