آپدیت بزرگ بازی سوپر ماریو ران توسط نینتندو منتشر شد

اولین حضور ماریو روی اسمارت فون ها آنگونه که انتظار داشتیم حماسی نبود. با وجود ویژگی های مثبت گیم پلی و گرافیک، سیاست های اشتباه ژاپنی ها باعث شد تا ساخته آن ها همانند پیشبینی ها ظاهر نشود؛ Super Mario Runبه واسطه قیمت گذاری عجیب و محتویات کم در زمان عرضه خیلی ها را نا امید کرد.

اما به نظر می رسد که نینتندو از اشتباهات گذشته خود درس گرفته و خواهان احیای یکی از محبوب ترین شخصیت های دنیای بازی روی موبایل است؛ نه تنها تا ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) بازیکن ها می توانند ماریو ران را با نصف قیمت یعنی ۴٫۹۹ دلار خریداری کنند بلکه در چند روز گذشته شاهد انتشار آپدیتی بودیم که ویژگی های زیادی را به بازی اضافه می کرد.

با این بروزرسانی، حالت گیم پلی جدیدی تحت عنوان Remix 10 به ماریو ران اضافه شده که در آن بازیکن ها می توانند طی مسیرهای کوتاهی به انجام بازی بپردازند و امتیاز کسب کنند. قابلیت بازی با پرنسس Daisy و توانایی گوش دادن به موسیقی هنگام بازی کردن هم از دیگر ویژگی های جدیدترین آپدیت این عنوان به شمار می روند.

البته شاید هیچکدام از این محتویات را نتوانیم به بزرگی جهان جدید ماریو ران بنامیم. بخش کمپین ماریو ران تشکیل شده از چند جهان مختلف بود و اکنون بازیکن ها می توانند به این قسمت برگشته و دوباره به ماجراجویی با ماریو بپردازند. اگر تاکنون ماریو ران را تجربه نکرده اید، الان زمان مناسبی است تا کنترل این شخصیت را روی موبایل ها به دست بگیرید.

 

منبع : Dualshockers

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *