دانلود نسخه جدید تقویم گوگل با طراحی زیبا و متحولانه

بالاخره، تقویم گوگل (Google Calendarبه روز رسانی می شود. تقویم گوگل که مدت ها است در انتظار نو شدن به سر می برد نهایتا با یک به روز رسانی به نام « آپدیت اساسی طرح» شکل و شمایل جدیدی پیدا می کند. این آپدیت علاوه بر طراحی نما، چندین ویژگی جدید هم به تقویم محبوب گوگل خواهد افزود.

کمپانی گوگل برای نخستین بار در سال ۲۰۱۴ پدیده ی « طراحی ساختاری» یا Material Design را معرفی کرد. پس از آن، گوگل به آپدیت اپلیکیشن ها و سرویس های موبایلی خود اقدام کرد تا به کاربران نشان دهد که « طراحی ساختاری» چیست و چه کار می کند. این ظرف دو سال روی اپلیکیشن های اینترنتی گوگل پیاده شد اما متاسفانه سرویس تقویم گوگل نادیده گرفته شد.

گوگل در دو سال گذشته هم توجهی به این سرویس کاربردی خود نکرده و به نوعی تقویم خود را به دست فراموشی سپرده بود. اما از حدود یک ماه پیش شایعاتی شنیده شد که گویا گوگل قصد دارد رابط کاربری تقویم خود را بازسازی کند. این مساله در حد شایعه ماند تا اینکه بالاخره این غول فناوری رسما پیاده سازی « طراحی ساختاری» روی تقویم خود را تایید نمود.

بازسازی تقویم گوگل در غالب به روزرسانی، سرویس های تقویم کاربران را نو می کند و چندین قابلیت جدید مانند مدیریت ملاقات ها را هم به آن می افزاید. طراحی جدید تقویم گوگل به زیبایی صورت گرفته است. شکل تازه ی این سرویس را در عکس های همین صفحه مشاهده می کنید.

همانطور که از تصاویر مشخص است، طراحی جدید تقویم گوگل ما را به یک اپلیکیشن تقویم گوگل در اندروید می اندازد. در بازسازی این سرویس به شدت از طراحی ساختاری الهام گرفته شده و رنگ ها نسبت به قبل بهبود چشمگیری پیدا کرده اند.

به روز رسانی تقویم گوگل به صورت تدریجی برای کاربران سراسر جهان منتشر می شود، اما اگر مشتاق استفاده از این تقویم جدید هستید کافی است به اینجا مراجعه کنید. در این صفحه ابتدا تقویم اینترنتی گوگل را مشاهده می کنید و سپس پنجره ای روی صفحه ظاهر می شود تا به تقویم شما را اپدیت کنید.

برای آپدیت تقویم کافی است در پنجره ی ظاهر شده روی گزینه ی آبی got it کلیک کنید.

 

منبع: androidauthoritya

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *