بازیکنی که بدون خوردن حتی یک ضربه بازی Dark Souls 3 را تمام کرد

ارواح تاریک ۳ (Dark Souls 3) بازی نقش آفرینی اکشن است که چهارمین نسخه از سری ارواح تاریک می باشد. این بازی محصول شرکت Bandai Namco  است و پارسال ابتدا در ژاپن و سپس در سرتاسر دنیا منتشر شد. ارواح تاریک ۳ نسخه ی کاملا موفقی است و استقبال خوبی از آن صورت گرفته است. این بازی تا کنون برای پلتفرم های ایکس باکس، پلی استیشن، PC و Steam منتشر شده است.

ارواح تاریک ۳ همانطور که از نامش پیداست فضایی تاریک و مخوف دارد و می توان آن را جزء ژانر وحشت محسوب کرد. این بازی یکی از از عناوین موفق ۲۰۱۶ در ژانر وحشت است، کافی است نگاهی به امتیازات این بازی (تصویر زیر) بیندازید تا به خوبی به این نکته پی ببرید.

بازی های ارواح تاریک ساختار منحصر به فردی دارد. در جریان این بازی حتما می میرید، چه بازی برایتان سخت باشد و چه آسان. مفهوم مرگ در سری ارواح تاریک جایگاه ویژه ای دارد و این خود یکی از دلایل مرگ حتمی بازیکن در جریان بازی است.

عمده تمرکز بازیکنان در ارواح تاریک ۳ روی تقویت و بالا بردن سطح کاراکتر است. اگر بخواهید به مراحل بالاتر بروید، قوی شدن در ارواح تاریک ۳ ضروری است. اما اگر بازیکن نخواهد سطح کاراکتر خود را بالا ببرد چه؟ چنین بازیکنی به احتمال قریب به یقین شکست می خورد، اما در اتفاقی جالب، یکی از بازیکنان پلتفرم Steam موفق به انجام این کار شده است.

این بازیکن که نام کاربری آن اسکویلاکیلا است، موفق شده در یک سیکل ۹ ساعته ی بازی تمامی غول ها را شکست دهد و هر دو ناحیه ی DLC را فتح کند؛ آن هم با یک کاراکتر لول ۱٫ رمز موفقیت اسکویلاکیلا در انجام این کار ضربه نخوردن است. او در تمام طول بازی حتی یک بار هم ضربه نمی خورد.

در واقع اسکویلاکیلا بدون خوردن حتی یک دمیج بازی « ارواح تاریک ۳» را از اول تا آخر رفته است. انجام این کار آنقدر سخت و حتی غیرممکن است که اسکویلاکیلا برای اینکه ثابت کند واقعا این کار را کرده، از بازی خود فیلم گرفته است. این کار شگفتی گیمرها را در پی داشته و ویدئوی بازی او به شکل گسترده در اینترنت دست به دست می شود.

این ویدئو را می توانید در زیر مشاهده کنید.

اگر شما هم تجربه ای از عملکرد عالی در بازی ها دارید، آن را در قسمت کامنت ها بنویسید.

 

منبع: pcgamer

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *