نتایج عمر باتری گوگل پیکسل ۲ و ۲ XL عمر باتری عالی را نشان می دهد

پرچمداران اصیل اندرویدی گوگل معرفی شدند و کاربران زیادی را به خود جلب کردند.حال نوبت آن رسیده که به بررسی باتری گوشی های گوگل پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال بپردازیم.و عمر باتری آنها را در مقایسه با بقیه گوشی ها بسنجیم.در ادامه با ما همراه باشید.

نسل دوم گوشی‌های سری پیکسل گوگل با بهبودهای زیادی همراه شده‌اند و از نسل اولشان با فاصله زیادی جلوتر هستند. چیپست جدید اسنپدراگون، دوربین پیشرفته و نمایشگر با کیفیت همه و همه دور هم جمع شده‌اند تا موبایل‌های جدید گوگل را به یکی از برترین‌های بازار بدل کنند.

اما در زمینه باتری، نسل دوم پیکسل نسبت به نسل اول تفاوت زیادی به خود ندیده، با این وجود حدود یک ساعت دوام بیشتری در حالت نمایشگر روشن دارد. این موضوع نشان دهنده استفاده بهینه چیپست ۱۰ نانومتری اسنپدراگون ۸۳۵ از انرژی باتری است که در نوع خود پیشرفت بزرگی محسوب می‌شود. البته ثابت ماندن رزولوشن نمایشگر نیز تاثیر زیادی روی کاهش مصرف باتری داشته است.

نتیجه تست عمر باتری گوگل پیکسل ۲ ایکس ال نیز این پیشرفت  را تایید می‌کند و طبق این آزمایش، نسل دوم ایکس ال یک ساعت و نیم بیشتر از نسل پیشینش دوام دارد. تفاوت عمر باتری دو نسخه پیکسل ۲ زیاد نیست و درواقع گوگل روی مصرف بهینه باتری تمرکز داشته تا افزایش حجم باتری و ابعاد آن.

تست عمر باتری گوگل پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال: صعود و سقوط

گرچه طول عمر باتری اسمارت فون‌های جدید گوگل پیشرفت خوبی را به خود دیده‌اند اما در مقابل، مدت زمان شارژ باتری نه تنها پیشرفت چندانی نداشته، بلکه پسرفت قابل ملاحظه‌ای را در نسخه بزرگتر پیکسل‌های جدید گوگل را شاهد هستیم. پیکسل‌های جدید در کنار پیشرفت‌هایشان، پسرفت‌هایی هم داشته‌اند اما به نظر می‌رسد تغییرات جدید مورد علاقه کاربران و هواداران گوگل قرار بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *