ویدیویی نبرد زنده در بازی Call of Duty: WWII را ببینید

بازی کال او دیوتی یا ندای وظیفه را که حتما می شناسید.یکی از محبوب ترین بازی های جهان که امسال نسخه Call of Duty: WWII آن منتشر خواهد شد.یکی از جذاب ترین ویدیو هایی که هرساله قبل از معرفی سری بازی های ندای وظیفه در فضای مجازی منتشر می شود لایو اکشن یا نبرد زنده است که امسال هم به روال همیشه با نزدیک شدن به رونمایی از بازی این ویدیو توسط اکتیویژن منتشر شده است.

در این ویدیو، شاهد جدال و درگیری بین کاربران قدیمی سری کال او دیوتی هستیم. این تریلر، در کشور انگلستان به وقوع می پیوندد اما نسخه های دیگری از این تریلر، با زبان و کشورهای متفاوت نیز، به تازگی منتشر شده اند.

عرضه این تریلر برای کشورهای مختلف، آن ها با بازیگران گوناگون، اتفاق خوبی توسط اکتیویژن است که نباید از آن چشم پوشی کرد.

جدا از این ها، لازم است بدانید که صورت خرید نسخه سیزن پس بازی، به یک نقشه قدیمی با نام Carenten که در واقع بازسازی یکی از نقشه های قدیمی نسخه ابتدایی این سری است، دسترسی خواهید داشت.

عنوان Call of Duty: WWII، در ۱۲ آبان ماه سال جاری برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که با پیش خرید بازی، ۱۱۰۰ امتیاز ویژه بخش چند نفره بازی را دریافت خواهند کرد و جدا از آن، به Division’s Pack که شامل پوسته های جدید برای این بازی می شود، بهره خواهند برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *