خودرو شاسی بلند سانگ یانگ الکتریکی با طراحی مدرن

تکنولوژی خودرو های الکتریکی به سرعت در حال رونق گرفتن است و احتمال اینکه در سال های آینده دیگر خودرو سوخت فسیلی تولید نشود بسیار بالاست.خودرو ساز کره ای هم برای جا نماندن از این قافله دست به کار شده و در حال ساخت نسخه‌ای شارژی از نسل بعدی کوراندو است. نسل بعدی سانگ یانگ کوراندو که با کد C300 شناخته می‌شود در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

خبر ساخت کراس اووری تمام برقی توسط سانگ‌یانگ اولین بار در ژوئن ۲۰۱۶ منتشر شده بود. بر اساس اخبار جدید، کارخانه Pyongtaek با تمام ظرفیت خود کار نمیکرده است. معرفی کوراندو کلاس C جدید کمک خواهد کرد تا سانگ‌یانگ بهره‌گیری بهتری از ظرفیت این کارخانه کند. اگرچه این امر تنها به موفقیت این شاسی‌بلند بستگی دارد.
سانگیانگ می تواند از موفقیت‌های اخیر خود همچون تیوولی و رکستون در این زمینه استفاده کند. محصولی تمام برقی می‌تواند کمک کند تا سانگ‌یانگ وارد بخش کاملا جدیدی از بازار شود.
خودروهایXAV و XAVL کانسپت معرفی شده در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۵ و ژنو ۲۰۱۷ می‌توانند الهام بخش طراحی C300 کوراندو باشند. این خودروساز هم چنین SIV-2 کانسپت را در سال ۲۰۱۶ معرفی کرد که می‌تواند مرجع دیگری برای طراحی این خودرو باشد.
انتظار می‌رود سال آینده اطلاعات بیشتری از مدل برقی کوراندو منتشر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *