تیزر تبلیغاتی جدید موتورولا با هدف جذب کاربران سامسونگ

موتورولا در اقدامی جدید با انتشار ویدیویی تبلیغاتی کاربران را به خرید گوشی های خانواده موتورولا موتو Z ترقیب کرده و همچنین گوشه چشمی به کاربران گوشی های هوشمند سامسونگ داشته و با مورد هدف قرار دادن این گروه می خواهد آنها را جذب این شرکت کند.

در ویدیویی که پیش‌تر سامسونگ منتشر کرد، ما یکی از کاربران قدیمی آیفون را دیدیم که بعد از اتفاقات مختلف، گلکسی نوت ۸ را به عنوان تلفن هوشمند خود انتخاب می‌کند. در نهایت، کره‌ای‌ها پیشنهاد کردند که همه کاربران از پرچمدار این شرکت استفاده کنند.

اما حالا موتورولا با انتشار پستی در فیسبوک، این‌گونه اعلام کرده است:

ما تبلیغ شما را دوست داشتیم، اما فکر می‌کنیم پایان آن را فراموش کرده‌اید.

در ویدیوی تبلیغاتی جدید موتورولا ، ما یکی از کاربران سابق آیفون را که حالا از گلکسی نوت ۸ استفاده می‌کند، می‌بینیم که به خانه رفته و ویدیویی ضبط‌شده را در گوشی بدون حاشیه و لبه به لبه خود به همسرش نشان می‌دهد. ولی به نظر می‌رسد او با دیدن آن تحت تاثیر قرار نگرفته و به کمک پروژکتور InstaShare و گوشی موتو زد ۲ پلی، آن را روی دیوار نمایش می‌دهد.

در حقیقت موتورولا، خرید گوشی های سری Moto Z همراه با موتو مودز را فراتر از یک آپگرید می‌داند. هرچند، این موضوع احتمالا به نیازهای کاربران از یک گوشی هوشمند بستگی خواهد داشت. در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

 

منبع : Phonearena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *