گوگل قابلیت های سرچ موتور جستجوگر خود را بهبود کرد

0

غول دنیای تکنولوژی یک بروز رسانی برای نرم افزار سرچ Search خود معرفی کرد که تعامل با کاربر را افزایش داده است و نتایج را با دقت بیشتر و جزئیات کامل تر در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

کمپانی گوگل با کار بر روی سه قابلیت اپلیکیشن Search خود باعث شده آن آسوده‌تر در مورد مباحثی که شما قصد دارید در مورد آن‌ها جستجو کنید، بیشتر مطلع باشد. به طور مثال زمانی که از گوگل می‌خواهید در مورد یک موضوع خیلی خاص جستجو کند، نتایج را گاهی اوقات به صورت ویژه برای شما به نمایش درمیاورد. با استفاده از الگوریتم‌ها، این‌ها پاسخ‌های سریع و مرتبط با پرسش‌های شما خواهند بود که می‌خواهید بر روی اینترنت به دنبالشان بگردید.

چه چیزهایی در اپلیکیشن Search گوگل بهبود یافته؟

گوگل تصاویر و جستجوهای مرتبط بیشتری را همراه با سرچ شما به سیستم اپلیکیشن Search اضافه کرده است. به طور مثال شما در مورد یک بچه میمون خاص جستجو کرده‌اید، حالا با بهبود قابلیت “Featured Snipped” شما تصاویری را همراه با لینک‌های توصیه شده مرتبط مشاهده خواهید کرد.

گوگل همچنین پنل‌های دانش (Knowledge Panels) را در اپلیکیشن Search بهبود بخشیده تا محتوای مرتبط‌تری را به نمایش بگذارند. به طور مثال در این اپلیکیشن، عبارت اسکی کردن (Skiing) را جستجو کنید. شما حالا لینک‌هایی را مرتبط باورزش‌هایی نظیر اسنوبورد و اسکی در قسمت راست اپلیکیشن Search گوگل می‌توانید ببینید.

در انتها گوگل اپلیکیشن Search را به نوعی بهبود بخشیده است تا زمانی که شما یک سوال در مورد دو تاپیک مرتبط را از آن می‌پرسید، لینک‌های پیشنهاد شده‌ای را در قسمت بالایی صفحه نتایج جستجو مشاهده خواهید کرد. به طور مثال به دنبال اطلاعاتی در زمینه جام جهانی فوتبال در گوگل بگردید، اگر به دنبال یک بازیکن نظیر نیمار و مسی بگردید، اسامی بازیکنان دیگری نظیر رونالدو و سوارز را نیز در بالای صفحه جستجو مشاهده خواهید کرد. سپس در همان جستجو، شما می‌توانید به جستجو در بین ستارگان فوتبال جهان ادامه دهید. تمامی این فرایند در همان صفحه جستجو انجام می شود.

در حالی که پاسخ دقیق به سوالات شما هنوز هم برای گوگل مهم است، ارائه این اطلاعات به شما چیزی است که غول جستجوی جهان همواره در حال کار بر روی آن است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.